Utilaje pentru productia de lumanari

Utilaje pentru productia de lumanari


In calitate de reprezentanti in Romania al celui mai cunoscut producator la nivel mondial de utilaje pentru productia de lumanari, OMP Italia, va putem propune spre achizitie o gama foarte diversificata pentru productia oricarui tip de lumanari.

Incepand cu cele mai simple lumanari cilindrice si continuand cu lumanarile decorative, de nunta, botez, lumanari pastila sau candele, la noi ve-ti gasi solutia profesionala pentru afacerea dumneavostra.
Calitatea materialelor, tehnologia de ultima generatie si fiabilitatea echipamentelor sunt argumente esentiale care vor asigura succesul afacerii dumneavostra.

Infiintata in anul 1905 compania italiana OMP s-a evidentiat inca de la inceput prin inovatiile tehnogice aduse utilajelor pentru productia de lumanari. Acest lucru, colaborat cu fiabilitatea dovedita in exploatare au transformat compania in liderul mondial pe segmentul utilajelor de productie de lumanari.

Utilaje individuale pentru productia de lumanari

Utilaje pentru productia de lumanari cilindrice, conice, lumanari decorative,
lumanari de nunta si botez, lumanari, pastile, candele s.a.