ceara pentru lumanari
Parafina pentru Lumanari

Parafina si ceara pentru lumanari de cult (prin scufundare sau tambur), candele, lumanari de nunta si botez, decorative etc. Cea mai variata gama de parafina pentru lumanari la cele mai bune preturi

parafinare lazi stupi
Parafina pentru Apicultura

Parafinarea lazilor de stupi si a elementelor acestora reprezinta o metoda eficienta si durabila de impermeabilizare si conservare in timp a acestora.

Parafina Uz Industrial

Parafina pentru utilizarea in cadrul diferitelor procese industriale precum productia de cauciuc, chibrituri, izolatii, constructii sau lubrifierea diferitelor elemente.

Linii complet automatizate pentru productia de lumanari

Linii complet automatizate pentru productia tuturor tipurilor de lumanari. De la procesarea materiei prime si pana la ambalare automata a produselor finite, liniile de productie produse de OMP sunt cea mai fiabila solutie la ora actuala pentru productia de lumanari.